Strandcross Vlissingen
16 Oktober 2022

Deelnemerslijst


Bekijk hier alle deelnemers van de komende editie

Deelnemers in de klasse: Licentiehouders 250cc

Startnummer Naam Woonplaats Merk
#19 Kevin Zoomer Enschede Ktm
#22 Jim van Hassel ROSMALEN KTM
#54 Youri Hurkmans Helmond Ktm
#85 Nancy van de Ven Vlissingen Yamaha
#95 Marnick Lagrou Gierle KTM
#100 Boy Meereboer Schoorl Ktm
#114 Nicolas Vennekens Mol België GasGas
#126 Bryan Maes Zelzate Husqvarna
#187 Tom van der Drift Oss Ktm
#221 Martijn Klem Oude-Tonge Honda
#338 Pleyter Hendrik Apeldoorn Kawasaki
#365 Nikki Fiers Bladel Ktm
#408 Scott Smulders Alphen Husqvarna
#514 Nick Jansen Ossendrecht Ktm
#537 Damian Wedage Noordhoek Gasgas
#724 Didier van kasteren Vlijmen Gasgas
#793 Danny Dietvorst Ijmuiden Husqvarna

Deelnemers in de klasse: Licentiehouders 500cc

Startnummer Naam Woonplaats Merk
#7 Gian Scheele Zaamslag GasGas
#11 Tim van Dooijeweerd Oudeschild KTM
#14 Jacky Tausch Elshout KTM
#24 Jordy Van Orsouw Heesch Honda
#30 Dimitrie Sep Hoogstraten Honda
#47 Jonas Salaets Scherpenheuvel Honda
#86 Jeffrey Van Kempen Oost-Souburg Yamaha
#124 Roel van Oort Nistelrode Honda
#147 Bram Van den Hoek Voorburg Kawasaki
#188 Joshua Van der linden Veen GasGas
#197 Jordan-Lee van Maaren Middelburg Husqvarna
#322 Ricardo Abrahams Asten KTM CMS Racing
#329 Luca Nijenhuis Heerde Honda
#359 Patrick Van Wilgenburg Apeldoorn Honda

Deelnemers in de klasse: 125cc

Startnummer Naam Woonplaats Merk
#9 Timothy Huvers Krabbendijke KTM
#12 Dani Puts Nunhem Gasgas
#13 Joerie Soares Pijnacker Yamaha
#14 Milan Adriaanse Lewedorp KTM
#21 Troy Dendooven Oostkamp Ktm
#29 Mark Poorthuis Overdinkel Fantic
#33 Kaj Van haaften Rilland Fantic
#35 Cèline Joosse Middelburg Husqvarna
#48 Daan Elferink Terschelling hoorn ktm
#84 Geert Kluyfhout Koudekerke KTM
#95 Ryan Mulder Tollebeek Yamaha
#109 Dirk tjitse Rijpkema Woudsend Husqvarna
#122 Joran Meijer Amsterdam Fantic
#123 Nick Grinwis Ouddorp Husqvarna
#129 Co Markusse Vlake GasGas
#158 Jop Adam Westdorpe Ktm
#191 Jeffrey Schuitema Kerkenveld Tm
#193 Lucas Herrebout Schoondijke KTM
#214 Nils Voetelink Baarland Ktm
#338 Ivo Kouvelt Vuren KTM
#422 Felipe Bolweg Laren nh KTM
#634 Maeron Peeters Berendrecht Husqvarna
#717 Lucas de Ligt Middelharnis KTM
#731 Justin de Rooij Gouda KTM

Deelnemers in de klasse: 250cc

Startnummer Naam Woonplaats Merk
#1 Walter Prinse Hoek van holland Beta
#2 Ward Cornet Wijk En Aalburg KTM
#7 Stijn Slobbe Sirjansland Yamaha
#9 Micha Jansen Vlissingen Husqvarna
#11 Raymon Hillebrand Koudekerke Husqvarna
#14 Teun Ruijs Geffen Ktm
#17 Huib Schipper Grijpskerke Yamaha
#18 Mitchell Ramackers Maassluis YAMAHA
#19 Edwin Van Baelen Lommel Yamaha
#22 Danielle Van Kempen OOST-SOUBURG Yamaha
#27 Jeffrey De Jonge Oostkapelle Suzuki
#30 Joey Heutinck Gaanderen Yamaha
#31 Jasper Ruijs Nistelrode Kawasaki
#32 Rav Kerremans Middelburg Gas gas
#36 Roy Deurwaarder Ritthem Gasgas
#37 karin van dijk helmond yamaha
#45 Fernando Van Eijl Lelystad Ktm
#47 Lennard Simons Zelzate Kawasaki
#48 Karsjan van Kempen Achthuizen Ktm
#53 Mike Klein Klazienaveen Gasgas
#55 Tim De Bruin Lunteren husqvarna
#66 Tijn van Baar Warmenhuizen Gasgas
#68 Mees van Baar Warmenhuizen GasGas
#69 Joost Dekker Domburg Yamaha
#71 Janick Geschiere Heinkenszand Yamaha
#73 Daan De Barse Weert Ktm
#79 Jeremy van de Goor Middelburg ktm
#81 Casey Verheije Oostburg Gasgas
#83 John Wevers Delft Yamaha
#87 Bryan Kempeneers Lummen KTM
#88 Nick Buijs Achthuizen Yamaha
#92 Davy Mulder Tollebeek Yamaha
#96 Yaron Meerman Vlissingen Gasgas
#97 Troy Van de ketterij Vlissingen Gasgas
#99 Christiaan Davidse Vlissingen Ktm
#102 Allagie Ceesay Arnhem Gas gas
#111 Michael de Haas Eindhoven KTM
#114 Devin Willemsen Middelburg Suzuki
#118 Rob Vink Sassenheim Honda
#127 Pim Smedts Helmond yamaha
#136 Gerbrand Visser Makkum Suzuki
#142 Bryan Van kampen Veenendaal Yamaha
#147 Timo Dhanis Terneuzen KTM
#179 Skip Jansen Barsingerhorn Ktm
#181 Wessel Jannes Veldhoven Ktm
#187 Jannai IJdo Leusden Yamaha
#190 Robin Bakker hoogeveen fantic
#191 Daan Hofstede Voorburg Kawasaki
#195 Stef Van Baelen Lommel BE Yamaha yzf 250
#199 Ruurd van Roozendaal Peperga Honda
#242 Bas Daalhuizen Aagtekerke Husqvarna
#267 Pedro Marteijn MELISKERKE Ktm
#296 Ferry van der Zalm RIJSWIJK ZH Ktm
#322 Jesse Fabrie Reusel Ktm
#326 Mitchel Kroon Wezep Gasgas
#338 Jack Wisse Middelburg Kawasaki
#339 Rowan Fabrie Reusel Ktm
#373 Marnick Beijers Ossendrecht Husqvarna
#376 Peter van den Brink Apeldoorn Husqvarna
#412 Devon Rijkers Geldrop KTM
#421 Jeffrey Hermans Sprundel Yamaha
#424 Kevin Kloosterman 'S-Gravenpolder Ktm
#429 Maikel Van de Zande Colijnsplaat Yamaha
#440 Jasper De Visser Aagtekerke Husqvarna
#445 Jay Geelen Neer Ktm
#510 Stan van der Linde Marknesse Yamaha
#618 Wybe De Vries Ferwert KTM
#711 Auke van Steenbergen 's-Heer Hendrikskinderen Kawasaki
#712 Bjorn de Beer Tilburg KTM
#715 Lourens de Ligt Middelharnis KTM
#728 Jordi Morren Kootwijkerbroek Gasgas
#756 Levi de Rooij Gouda KTM
#862 Ronald de Wit Oudewater Honda
#872 Dylan Van Maastrigt Sluiskil Husqvarna

Deelnemers in de klasse: 500cc

Startnummer Naam Woonplaats Merk
#1 Ronnie Ruijs Vinkel Honda
#3 Joey Toussaint ‘s-Gravenzande Ktm
#5 Marc Vorstenbosch Empel GJV Racing Honda
#6 Robert van der Horst Echteld yamaha
#7 Gert Scherpenisse Bergsenhoek KTM
#8 Bram Slobbe Sirjansland Yamaha
#9 Jorrit Scheffer Wezep KTM
#10 Arno Plue Westerlo Yamaha
#11 Ryan Jong Oude-Tonge Yamaha
#12 Johnny Donders Oss Yamaha
#13 Guido Boone oost-souburg Meizon husqvarna
#14 Jeroen Heinhuis Eibergen Yamaha
#16 Rens Jannes Veldhoven Ktm
#18 Jan van den Boogaard Maasdijk Honda
#20 Rick Peeters Hoeven Yamaha
#22 Brian List Rohel Yamaha
#23 Ricardo Loos Nieuwendijk Fantic
#24 Stef De jong De lier Honda
#25 Eduard Hillebrand Goes Husqvarna
#29 Harry Van Lier Oisterwijk KTM
#38 Mike Donders Oss Honda
#41 Steve Diaz Lommel Ktm
#51 Adje Van Vroonhoven Sterksel Honda
#53 Peter Maranus Aagtekerke Suzuki
#55 Ronald Nicola Joure GasGas
#59 Bart Mangnus Vogelwaarde Suzuki
#60 Dave De Rooij Gouda Ktm
#67 Thomas Adriaanse Lewedorp Honda
#71 Robby van Hoorn Berghem KTM
#74 Starsky Burgt Berghem Yamaha
#77 Ton Van Grinsven Vinkel Ktm 300
#83 Robin Termeer Beusichem Honda
#84 Frank Van Loon Vinkel KTM
#87 Danny Munsters Eindhoven Honda
#99 Gerwin Duerink Wezep Gas gas
#100 Rens Scheffers Middelburg Ktm
#101 Mark Ramackers Maassluis HONDA
#105 Martin Stroo Vlissingen KTM
#108 Stefan Baartman Poortugaal Ktm
#111 Casper Ovaa Oost-souburg Husqvarna
#113 Stefan Heerschap OUD-BEIJERLAND Honda
#116 Willy Munsters Eindhoven Ktm
#122 Renzo Meijer Amsterdam Kawasaki
#123 Wilson Cuperus Hantumhuizen Ktm
#141 Rutger de Rijcke Terneuzen Ktm sx-f 350
#144 Niels Joziasse Westkapelle Husqvarna
#147 Tom van Laar Achterveld Ktm
#151 Dustin Karelse Den Haag Kawasaki
#167 Andre Bergwerff Maasdijk Husqvarna
#170 Machiel Wiegel Dirksland Ktm
#171 Marc Caron Oosterhout Honda
#178 Mitchell Xhofleer Eersel Gasgas
#180 Micheal Van den berg Numansdorp KTM
#182 Eise Haarsma Tjerkgaast Zundap
#183 Stephan Oken Bleiswijk Husqvarna
#219 Michael Leusink Wezep Gasgas
#236 Luuk Van Rossum Ooltgensplaat Ktm
#306 Martijn Moes Schaijk Yamaha
#357 Bud De Jong Voorburg Kawasaki
#489 Kevin Manders Berghem Ktm
#514 John Welten Veldhoven Ktm
#520 Steven Ovaa Arnemuiden Husqvarna
#666 Joey De Wulf Schoondijke Kawasaki
#801 Rolf Booi Langweer GASGAS
#944 Jordy Kouvelt Meteren KTM

Sponsors

Strandcross Vlissingen

Motocross pushes your limits

Rijdersinfo

Rijdersinfo

Inschrijven

Schrijf je nu in voor onze komende editie

Inschrijven

Deelnemerslijst

Deelnemers